Pr. Geg 27th, 2024
Verslas

Visame pasaulyje yra daugybė tikslinės auditorijos, kurią domina tai, ką gali pasiūlyti verslas. Iki šiol likote savo komforto zonoje – savo miesto, valstijos ar šalies ribose, nes nebuvote pasirengę plėsti įmonę pasauliniu mastu. Tačiau dabar esate pasirengę užkariauti naujas teritorijas ir užkariauti pasaulį. Šie septyni žingsniai padės jūsų įmonei tapti pasauline:

Ištirkite ir susiaurinkite savo galimybių rinkas

Skubėdami parodyti pasauliui, ką galite pasiūlyti, galite nukąsti daugiau, nei galite sukramtyti. Pirmajame pasaulinio augimo etape turite susiaurinti rinkas, nustatydami, kuriose rinkose jūsų siūloma produkcija yra perspektyviausia. Taip pat reikia atsižvelgti į patekimą į rinką ir jos dydį, sąnaudų efektyvumą, darbo jėgos ir išteklių pasiūlą, geografinius apribojimus ir teisinį reguliavimą.

Būkite jautrūs kultūriniu požiūriu

Paruoškite turinį, kuris būtų pritaikytas tam tikroms sritims kultūriniu požiūriu. Kaip ir su visu turiniu, nesvarbu, ar tai būtų nukreipiamasis puslapis, ar svetainė, labai svarbu užmegzti ryšį su klientu. Turite suprasti, kaip įtraukti tikslinę auditoriją. Negalite manyti, kad tai, kas veikia namuose, veiks ir užsienyje, nes sukurti emocinį ryšį pasauliniame kontekste yra sudėtinga. Naudokite vaizdinę medžiagą ir turinį, kurie rezonuoja su kultūra ir įvairiais jos niuansais.

Pasitelkite vietos ekspertus

Norėdami paspartinti mokymosi procesą, kreipkitės į vietos ekspertus, kad šie pateiktų įžvalgų, kaip sudominti tikslinę auditoriją. Leiskite jiems žinoti, kad jums rūpi jų interesai, padėkite jiems suprasti jūsų žinutę ir priimkite jų pagalbą visais klausimais – nuo turinio iki socialinės žiniasklaidos. Klauskite vietos ekspertų apie vietos rinką ir klausykite jų patarimų.

Išmokite kalbą

Kalbos barjerai gali sulėtinti jūsų žygį per pasaulį. Jei turinį siūlote tik savo gimtąja kalba, nemanykite, kad jūsų auditorija jį supranta. Naudokitės vietovės nustatymo įrankiais, kad galėtumėte turinį konvertuoti į kitą kalbą. Apsvarstykite galimybę pasamdyti laisvai samdomą vertėją, kuris sukurtų kelias jūsų svetainės versijas skirtingomis kalbomis. Puiki galimybė – pradėti nuo anglakalbių šalių, kol būsite pasirengę imtis kitų kalbų.

Apsilankykite kiekvienoje šalyje ir pradėkite užmegzti asmeninius santykius

Nors vis daugiau žmonių džiaugiasi, kad patogu internetu vykdyti verslą su įmonėmis visame pasaulyje, tai nepakeičia asmeninio bendravimo, kuris būtinas asmeniniams santykiams ir pasitikėjimui užmegzti. Apsilankymas kiekvienoje šalyje, kurioje planuojate vykdyti verslą, taip pat padeda geriau suprasti, su kuo dirbate, įskaitant bendravimą su samdomais darbuotojais, pardavėjais ir partneriais, klientais ir žiniasklaida. Savo svetainėje parodykite keletą nuotraukų, kuriose vietos gyventojai rodo, kaip dėkingai dalijatės jų papročiais.

Sutelkite dėmesį į tarptautinės rinkodaros strategijas

Atlikdami tyrimą greičiausiai surinkote informaciją apie tai, kokio tipo rinkodaros mechanizmai ir platformos yra plačiausiai naudojamos, įskaitant socialinę žiniasklaidą, paieškos rinkodarą ir internetinę reklamą. Pasinaudokite šia informacija ir toliau rinkite kitus duomenis apie tinklaraščius, forumus, el. pašto rinkodarą ir kitus kanalus, kuriais galite kuo veiksmingiau skleisti savo rinkodaros pranešimus.

Nustatykite sąskaitų ir mokėjimų sistemą tarptautiniams klientams

Valiutos keitimas ir įvairios mokėjimo sistemos gali atbaidyti mažąsias įmones nuo pasaulinės veiklos. Tačiau naudojant naujas atsiskaitymų ir mokėjimų priemones tapo daug lengviau dirbti su klientais įvairiose šalyse. Dabar yra paprastų būdų pateikti sąskaitą faktūrą internetu įvairiomis kalbomis ir valiutomis, į kurią taip pat įtraukiami atitinkami mokesčiai ir mokesčių gairės konkrečioje šalyje. Taip pat galite naudotis nebrangiais tarptautiniais kredito kortelių apdorojimo sprendimais, kurie padeda išplėsti mokėjimų galimybes, kurias galite pasiūlyti savo klientams. Vis daugiau šalių atsiveria tarptautinių sandorių idėjai, todėl šis pasaulinės plėtros aspektas taps daug lengvesnis.

Nors plėsti verslą pasauliniu mastu reikia nemažai pastangų, dabar yra daugiau priemonių ir strategijų, kurios leidžia tai daryti patogiau, saugiau ir pigiau. Nepamirškite pamažu kurti savo imperiją ir mėgautis naujais pajamų srautais bei patirtimi, įgyta aptarnaujant klientus iš viso pasaulio, po vieną žingsnį, po vieną šalį.